Internet, telefon, telewizja

Internet, telefon, telewizja – dzięki funduszom unijnym, nowoczesne technologie już dostępne w Gminie Tarnów Opolski

W związku z realizacją projektu unijnego na terenie Gminy Tarnów Opolski, nasi mieszkańcy stoją przed wyjątkową okazją, dzięki której już dziś mogą otrzymać bezpłatne przyłącze światłowodowe, którego koszt na warunkach standardowych sięga nawet kilku tysięcy złotych. Firma Czarnet s.c., wchodząca w skład Grupy Multiplay, prowadzi prace, których efektem jest nowa infrastruktura światłowodowa w Gminie Tarnów Opolski.
 

Co to oznacza dla mieszkańca naszej Gminy?
Inwestycja sprawia, że mieszkańcy miejscowości objętych projektem, już mogą korzystać z nowoczesnej telewizji, szybkiego internetu oraz taniej telefonii.
 

A co ta inwestycja oznacza dla naszej Gminy?
Z pewnością projekt wpłynie na rozwój gospodarczy całego regionu. Rezultaty przedsięwzięcia widoczne będą w takich sferach życia jak: edukacja, pomoc społeczna, praca i wiele innych.
Projekt finansowany przy udziale środków unijnych nosi nazwę „Budowa sieci szerokopasmowego Internetu w wybranych sołectwach gminy Tarnów Opolski” i realizowany jest w ramach działania 8.4. „Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili” osi priorytetowej 8. „Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Projektem zostały objęte następujące miejscowości gminy Tarnów Opolski: Tarnów Opolski, Nakło,Kosorowice, Miedziana, Przywory.


Dlaczego światłowody są tak wyjątkowe?
Mówiąc najprościej, w światłowodach do transmisji danych zamiast prądu elektrycznego wykorzystuje się wiązkę światła, co wpływa na wyjątkowo dużą szybkość transmisji danych, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Dzięki funduszom unijnym, mieszkańcom Gminy, którzy wyrażą na to zgodę, zostaną wykonane przyłącza światłowodowe ze słupa energetycznego zupełnie bezpłatnie. Następnie zostanie zamontowane urządzenie, które po podłączeniu kablem, pozwala na korzystanie z usług, bez konieczności używania dodatkowego sprzętu typu antena satelitarna.

Zachęcamy do wypisania formularza na stronie internetowej Grupy Multiplay. Złożona w ten sposób deklaracja zagwarantuje Państwu otrzymanie przyłącza światłowodowego finansowanego z funduszy Unii Europejskiej. Pod wskazanym niżej linkiem zamieszczono również dokument, będący Zgodą Właściciela Nieruchomości – jego wypełnienie i odesłanie z pewnością przyśpieszy  czas potrzebny na uregulowanie formalności przy procesie budowy infrastruktury światłowodowej w Państwa Gminie.

 

http://www.multiplay.pl/?q=promocja2

grafika_www.jpeg

Data publikacji: 02-06-2014 11:38
Opublikował(a): Joanna Gebauer
Wersja XML Powrót do poprzedniej strony »

Nasi partnerzy:

×

Wyszukaj w serwisie