Noc Detektywów w Gminnym Ośrodku Kultury

Marzyliście kiedyś o odkryciu prawdziwego skarbu? Według tego o czym mówią legendy, w Tarnowie Opolskim są miejsca, gdzie znajdują się nieodnalezione dotąd skarby. Podejmiecie się ich odnalezienia?

Zostań detektywem i szukaj z nami! Już z 10 na 11 czerwca w Gminnym Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim odbędzie się „NOC DETEKTYWÓW”

Do zabawy zapraszamy dzieci w wieku 7 – 12 lat.

W trakcie nocnej zabawy przewidziano szereg atrakcji: spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem - pisarzem powieści sensacyjno-podróżniczych, szkolenie z samoobrony i łamania kodów, spotkanie z policjantami z Wydziału Kryminalnego, a także nocna gra uliczna zakończona odkryciem tajemnicy i odnalezieniem skarbu.

Dzieci biorące udział w imprezie powinny przynieść:

• karimaty,

• śpiwory,

• buty na zmianę,

• dres do spania,

• latarkę, notatnik i długopis,

• ubrania pozwalające na nocne wyjście z ośrodka kultury.

UWAGA!!!

KAŻDE DZIECKO CHCĄCE WZIĄĆ UDZIAŁ W NOCY DETEKTYWÓW MUSI MIEĆ PISEMNE ZEZWOLENIE RODZICA / PRAWNEGO OPIEKUNA NA UDZIAŁ W TEJ AKCJI.

Krzysztof Petek to autor powieści sensacyjno-przygodowych, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania. Uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez oddziały antyterrorystyczne, przeszedł szkolenia survivalu, walki wręcz, psychologii sytuacji krytycznych. Dziennikarzem został w drugiej klasie liceum. Promuje zdrowy styl życia i aktywność społeczną. Walczy z postawami patologicznymi, organizując wykłady i wyprawy dla młodzieży. Uczestniczy w akcji Cała Polska czyta dzieciom. Prowadzi międzynarodowe szkolenia literackie i dziennikarskie oraz akcje takie jak Noc detektywów.

JPEGPlakat Noc Detektywów.jpeg
DOCXZGODA RODZICÓW - noc detektywów.docx

Data publikacji: 26-05-2017 07:35
Opublikował(a): Marcin Kazin
Wersja XML

Nasi partnerzy:

×

Wyszukaj w serwisie