Przedszkole dla wszystkich przyjazne

Wnioskodawcą  projektu jest Miasto Opole. Projekt skierowany jest do 79 publicznych przedszkoli zlokalizowanych na terenie Gmin: Popielów, Murów, Tarnów Opolski, Gogolin, Zdzieszowice, Walce, Strzeleczki, Tułowice, Niemodlin, Lewin Brzeski, Łubniany, Izbicko, Chrząstowice, Dobrzeń Wielki i Miasta Opola. Projekt trwa od 1.09.2017 do 30.06.2019 r.

W ramach projektu zaplanowano następujące działania : zajęcia dodatkowe z: pomocy psychologiczno-pedagogicznej, terapii z zakresu gimnastyki korekcyjnej oraz logopedii, które realizowane będą przez tzw. Mobilne Centrum Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego, rozwijanie kompetencji kluczowych u dzieci tj. kompetencji niezbędnych na rynku pracy, studia podyplomowe dla nauczycieli z zakresu języków obcych oraz pedagogik specjalnych.

Z naszej gminy udział w projekcie bierze:                                                   

Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Tarnowie Opolskim, Przedszkole Publiczne w Kosorowicach, Przedszkole Publiczne w Przyworach, Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Kątach Opolskich, Publiczna Szkoła Podstawowa w Nakle

UE.png

Data publikacji: 12-02-2018 20:29
Opublikował(a): Marcin Kazin
Wersja XML

Nasi partnerzy:

×

Wyszukaj w serwisie