Konkurs Aglomeracji Opolskiej

Zapraszamy do udziału w drugim konkursie wiedzy o Aglomeracji Ołomunieckiej!

Przypomnijmy – Aglomeracja Opolska współpracuje z Aglomeracją Ołomuniecką od kilku lat. Obecnie realizujemy wspólnie kolejny już projekt – Razem dla rozwoju aglomeracji. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg V-A CZ-PL .

Zachęcamy wszystkich do udziału w naszym konkursie na temat Aglomeracji Ołomunieckiej (http://www.olomoucka-aglomerace.eu).

Od dziś, przez kolejne 10 dni (od poniedziałku do piątku) na fanpage'u Aglomeracji Opolskiej będziemy zamieszczać pytania na temat naszej partnerskiej aglomeracji w Czechach. Pierwsze trzy osoby, które udzielą odpowiedzi na pytanie w danym dniu otrzymują punkt.

Odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach pod postem z pytaniem.

Po 10 dniach sumujemy punkty uczestników. 10 najlepiej odpowiadających osób otrzyma nagrody w postaci zestawów promujących Program INTERREG VA Republika Czeska – Polska oraz projekt Razem dla rozwoju aglomeracji (każdy zestaw zawiera: plecak, apteczkę turystyczną, bidon termiczny, power bank, kamizelkę odblaskową, odblaski).

Pamiętajcie:
Każda poprawna odpowiedź = 1 punkt
10 najlepiej odpowiadających osób wygrywa

Data publikacji: 06-11-2019 09:50
Opublikował(a): Agata Milanowicz
Wersja XML

Nasi partnerzy:

×

Wyszukaj w serwisie