INTERNETOWY KONKURS PLASTYCZNY „ ZOSTAŃMY W DOMU – BAWMY SIĘ RODZINNIE”

Chroniąc siebie i naszych bliskich ograniczamy kontakty z otoczeniem. Wszystkie dzieci i młodzież pozostają w domach. Nie można wyjść na plac zabaw, do parku czy do kolegi…  Ale żeby choć trochę uatrakcyjnić przymusowe siedzenie w domu , ogłaszamy internetowy konkurs plastyczny.

Zasady są proste:

- Narysuj, namaluj lub wykonaj dowolną techniką plastyczną obrazek, jak rodzinnie spędzacie czas w domu, mieszkaniu podczas tych trudnych dni związanych z epidemią.

- Gotową pracę sfotografuj i prześlij  w formacie jpg pocztą elektroniczną na adres ośrodka kultury: 

Uwaga!

 - Przyjmujemy prace wysłane z konta e –mail rodziców lub opiekunów prawnych.

- W treści maila należy podać tytuł, imię i wiek dziecka.

- Termin nadsyłania – do 24 kwietnia br.

- Wszystkie nadesłane prace będą na bieżąco publikowane na Facebook-u GOK.

-  W konkursie mogą wziąć  udział  przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych z gminy Tarnów Opolski.

- Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę.

Najciekawsze prace nagrodzimy zestawami plastycznymi. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 30 kwietnia 2020.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac konkursowych dla promocji konkursu  w następujących polach eksploatacji: druku, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania.

Udział w konkursie oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska laureata konkursu w celach dokumentacyjnych i promocyjnych: strona GOK, UG ,Facebook GOK, prasa, telewizja.

Dane w postaci adresu e-mail rodzica/opiekuna prawnego  będą wykorzystywane tylko do kontaktu w przypadku wygranej. Zostaną one  niezwłocznie usunięte po zakończeniu konkursu.

Data publikacji: 07-04-2020 12:09
Opublikował(a): Marcin Kazin
Wersja XML

Nasi partnerzy:

×

Wyszukaj w serwisie