Informacja o wywozie odpadów wielkogabarytowych. UWAGA- ZMIANA TERMINU ZBIÓRKI W M. WALIDROGI

Informacja o wywozie odpadów wielkogabarytowych

Przypominamy mieszkańcom o zbiórce odpadów wielkogabarytowych, zużytych opon oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Uwaga mieszkańcy m. Walidrogi.

W ogłoszenie dot. zbiórki odpadów wielkogabarytowych wkradł się błąd. Zbiórka odbędzie się zgodnie z harmonogramem tj. 6 listopada a nie jak podano wcześniej w ogłoszeniu 3 listopada. Za pomyłkę przepraszamy.

Tarnów Opolski : 3 listopada 2020 r.

Kąty Opolskie, Miedziana: 4 listopada 2020 r.

Kosorowice, Przywory: 5 listopada 2020 r.

Raszowa, Nakło, Walidrogi: 6 listopada 2020 r.

Odpady należy wystawić do godziny 6:00 rano w dniu wywozu.

Odpady wielkogabarytowe – to odpady komunalne powstające w naszych domach, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w standardowych pojemnikach, workach i kontenerach na śmieci. Do tej grupy odpadów zaliczamy: stoły, krzesła, sofy, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, wykładziny, pierzyny, rowery, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów, opony z sam. osobowych (4 szt. na gospodarstwo domowe) itp.

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju elementy budowlane i sanitarne takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.

 

Data publikacji: 28-10-2020 10:54
Opublikował(a): Marcin Kazin
Wersja XML

Nasi partnerzy:

×

Wyszukaj w serwisie