WYSTARTOWAŁ PORTAL DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Wystartował portal dla organizacji pozarządowych

Chcesz mieć więcej informacji o stowarzyszeniach w gminie Tarnów Opolski? Co się dzieje w gminie? Jakie inicjatywy, konkursy, projekty? Chcesz, by twoja organizacja miała darmową stronę internetową? Zapraszamy do kontaktu!

Rozpoczynamy budowę portalu internetowego dla organizacji pozarządowych z gminy Tarnów Opolski. Zależy nam na tym, by organizacje społeczne z naszej gminy mogły sprawniej i łatwiej komunikować się z gminą, miedzy sobą, by mogły chwalić się tym co robią, zapraszać na swoje projekty itd. Celem projektu jest poprawa komunikacji, wzrost aktywności obywatelskiej i zaangażowania w działalność społeczną oraz profesjonalizacja organizacji na terenie Gminy Tarnów Opolski. Pragniemy zaoferować kompleksowy pakiet usług i wsparcia dla organizacji pozarządowych oraz osób chętnych do ich założenia.

Portal jest na stronie www.ngo.tarnowopolski.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Tarnów Opolski. Działania te zostały zrealizowane w ramach projektu realizowanego przez Urząd Gminy w Tarnowie Opolskim pt. „Kompetentny Urzędnik + Sprawny Urząd = Zadowolony Obywatel”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Data publikacji: 29-12-2011 13:17
Opublikował(a): Joanna Gebauer
Wersja XML Powrót do poprzedniej strony »

Nasi partnerzy:

×

Wyszukaj w serwisie