aplikacja mobilna

Związek Międzygminny „Czysty Region” uruchomi Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta eBOK

Już w piątek, 1 grudnia 2023 r., Związek Międzygminny „Czysty Region” uruchomi Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta eBOK.

Na nowej platformie właściciele i zarządzający nieruchomościami będą mogli szybko i o każdej porze sprawdzić informacje dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi. Logowanie do systemu da możliwość złożenia lub zaktualizowania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, sprawdzenia informacji o opłatach i stanie swojego konta związanego z odpadami, złożenia reklamacji czy zamówienia usługi dodatkowej. Korzystać z eBOK będzie można przez całą dobę, w dowolnym czasie, na każdym urządzeniu, które ma dostęp do Internetu. Zagwarantowane będzie przy tym całkowite bezpieczeństwo danych użytkownika.

eBOK umożliwi załatwienie wielu spraw dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi bez kolejki. Zarządcy nieruchomości wielorodzinnych lub niezamieszkanych będą logować się do eBOK po uzyskaniu od biura Związku indywidualnego loginu i hasła, natomiast właściciele domów jednorodzinnych zalogują się przez profil zaufany, klikając na ikonkę przeznaczoną do logowania dla mieszkańca.

Więcej informacji, od 1 grudnia, będzie można uzyskać: https://www.czystyregion.pl/ebok

ebok-grafika-promocyjna.png

Jednocześnie informujemy, że nadal będzie możliwość składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ich zmian w wersji papierowej, w Urzędzie Gminy w Tarnowie Opolskim, w budynku dworca PKP, wejście od strony peronu.

 

 

Data publikacji: 27-11-2023 11:19
Opublikował(a): Małgorzata Bahryj
Wersja XML Powrót do poprzedniej strony »

Nasi partnerzy:

×