aplikacja mobilna

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "WIELKANOCNA KARTKA ŚWIĄTECZNA"

Konkurs „Wielkanocna kartka świąteczna” po raz kolejny zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolski a nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Tarnów Opolski. Staje się już tradycją, że zwycięska kartka jest drukowana i rozsyłana z życzeniami w okresie świątecznym.

W ocenie zgłoszonych prac zwracano uwagę na zgodność z tematem, kreatywność i wyobraźnię, estetykę, właściwy format oraz samodzielność wykonania pracy. 

Laureatki oprócz elementów świątecznych nawiązały również do elementów czy symboli charakterystycznych dla  gminy Tarnów Opolski.

Nagrody zostały wręczone 21 marca w Urzędzie Gminy w Tarnowie Opolskim przez Zastępcę Wójta Panią Magdalenę Chudowską oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Kultury Panią Ewę Loster.

W tegorocznym konkursie zostały przyznane dwa pierwsze miejsca dla Justyny Lenort oraz Edyty Rzadkowskiej, a wyróżnienie otrzymała Matylda Patoła.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już w przyszłym roku. Wszystkie tegoroczne prace można zobaczyć w mini galerii w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowie Opolskim.

 

Data publikacji: 25-03-2024 09:02
Opublikował(a): Małgorzata Bahryj
Wersja XML Powrót do poprzedniej strony »

Nasi partnerzy:

×