aplikacja mobilna

Rządowy Program Klub

Uprzejmie informujemy,  że Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Opolu pełni rolę operatora wojewódzkiego Rządowego Programu KLUB - edycja 2024. 

Celem funkcjonującego od 2016 roku programu jest bezpośrednie wsparcie, głównie małych i średnich klubów sportowych, w zakresie aktywizacji sportowej dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Uczestnikami projektu mogą być kluby sportowe, działające w formie stowarzyszenia, realizujące zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży. Warunki jakie musi spełniać klub są ujęte w regulaminie programu.

W roku bieżącym klub jednosekcyjny może otrzymać wsparcie finansowe w kwocie 12 000 zł , natomiast klub wielosekcyjny 17 000 zł.

Tegoroczny nabór do Rządowego Programu Klub trwa od 25 marca o godz. 12:00:00 i potrwa do 30 kwietnia do godz. 23:59:59. Niezmiennie, platformą na której będzie funkcjonował Program, jest system AMODIT.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na stronie https://rzadowyprogramklub.pl/   Regulamin Programu.

Na stronie WZ LZS będą także publikowane „materiały pomocnicze” przydatne do prawidłowego złożenia wniosku www.wzlzsopole.pl  W razie wątpliwości i pytań możliwa jest także konsultacja telefoniczna pod numerem 694 443 002.

Rzadowy-Program-KLUB-logo-Witaj-W-Klubie.png

Data publikacji: 26-03-2024 13:49
Opublikował(a): Dominika Urbańczyk
Wersja XML Powrót do poprzedniej strony »

Nasi partnerzy:

×